porozmawiajmy o Kubie, wywiady

Nasze wyprawy na Kubę. Porozmawiajmy o Kubie odc. 10

 

Nasze wyprawy na Kubę.

W odcinku opowiadamy o naszych programach. Wyjaśniają dlaczego mają dwa różne programy. Odpowiadają na pytania: czy lepiej pojechać na Wschód czy na Zachód wyspy ? A może warto pojechać i tu i tu ?Przedstawiają swój sposób prowadzenia wypraw i poznawania Wyspy. Wszystko, co pasjonuje Agnieszkę i co może pokazać turystom Adam. Dowiecie się, jaką Kubę lubi każde z nich.

15 dni na Kubie – szlakiem UNESCO

Agnieszka Niemczewska prowadzi autorski wyjazd na Kubę pt. Kuba szlakiem UNESCO

W ciągu 15 dniowej wyprawy na Kubę poznasz zachodnią i środową część Kuby.

Zwiedzasz najważniejsze miejsca wpisane na światową listę UNESCO. Odwiedzasz piekne miasta – Hawana, Vinales, Cienfuegos, Santa Clara, Remedios, Sancti Spitritus i Trinidad. Odpoczywasz na kilku rajskich plażach. Podczas wyjazdu na Kubę poznajesz kulturę, historię i różnorodność wyspy.

Będziesz tańczyć, gotować i rozkoszować się słodkim nic nie robieniem w tropikalnym słońcu.

Mieszkamy w prywatnych domach co przybliża nas do poznania tych jakże ciekawych ludzi jakimi są Kubańczycy.

Zobacz program wyprawy:

https://lacompaniacubana.pl/kuba-szlakiem-unesco/

19 dni na Kubie – poza utartym szlakiem

Adam Kwaśny zabierze was na wyprawę, która jest Poza utartym szlakiem, a także śladami jego książki.

Wyprawa na Kubę z Adamem to odkrywanie wschodu wyspy wraz z jej tajemnicami ale również podążanie za bohaterami książki” Wszystkie zajęcia Yoirysa Manuela”

Jeśli jesteś gotowy zejść z utartych szlaków, Adam Kwaśny podzieli się z Tobą kubańską pasją. Dotrzesz do miejsca, gdzie wylądował Krzysztof Kolumb, wyruszysz do tropikalnego lasu i indiańskich wodospadów. Zanurzysz się w uliczki muzycznego Santiago de Cuba i odwiedzisz szamanów w Trinidadzie. Wyprawa na Kubę z Adamem to odkrywanie afrykańskiego oblicza Kuby. Odpoczniesz na plażach oceanu i Morza Karaibskiego. Z Guajiro Natural (kubańscy kowboje) ruszysz w góry Guamuhaya, gdzie drzewa noszą wciąż indiańskie imiona.

W ciągu 19 dniowej wyprawy na Kubę, odwiedzisz : Hawanę, Moron, Santiago de Cuba, el Cobre, Guantanamo, Baracoa, Camaguey, Trinidad

Nie zabraknie plażowania na bajkowym Cayo Coco i na innych karaibskich plażach.

Zobacz program wyprawy:

https://lacompaniacubana.pl/19-dni-na-kubie/

Wyprawy na Kubę jakie organizujemy mają swój niepowtarzalny charakter. Nasze grupy są kameralne, bo liczą tylko 12 osób.

Zapraszamy