o nas

Adam Kwaśny – Uważam, że w podróży najważniejsza jest dobra opowieść. Dlatego piszę książki, sztuki teatralne i scenariusze telewizyjne. Od szesnastu lat wędruję po wyspie, gdzie znalazłem drugą ojczyznę i dobrych przyjaciół. Na Kubie jestem u siebie i naprawdę wiem jak poczuć słoneczny rytm hawańskiej ulicy i fiesty.

Agnieszka Niemczewska Reyes – Od kilkunastu lat jestem związana z odległą Wyspą na Karaibach. Gdy teraz ktoś mnie pyta, co robię – odpowiadam, że kiedyś produkowałam programy telewizyjne, a teraz organizuję najlepsze wakacje dla moich turystów. Zabieram Was do moich ulubionych miejsc w Hawanie i nie tylko. Staram się otwierać Wam oczy na wiele spraw, pokazuję rzeczy piękne, ale nie unikam trudnych tematów. Kuba to tygiel: kulturowy, religijny, rasowy – i bez dobrego przewodnika trudno go zrozumieć.

Yakson Reyes – logistyk ( transporty, zakwaterowanie)

W turystyce pracuje ponad 10 lat. Posiada kubańską państwową licencję “gestor de viaje”. Pierwsze zlecenie dostał od nas w 2015 roku i od tego momentu wiemy, że możemy spać spokojnie, a Yakson rozwiąże wszystkie nasze problemy związane z transportem i zakwaterowaniem. Dla niego nie istnieje słowo “niemożliwe”. Miłośnik klubu sportowego FC Barcelona, a jego największym marzeniem jest zobaczyć “na żywo” Messiego w akcji.

Carmen Alvarez – nasza Koordynatorka w Hawanie

Nasz Anioł Stróż w Hawanie. Długo szukaliśmy domu, w którym będziemy się czuli jak w rodzinie i dwa lata temu nam się udało. Jej elegancja, uśmiech i charyzma ujmuje każdego. O jej porannej kawie krążą legendy, że jest najlepsza na Kubie.